Při nákupu nad 500kč máte dopravu zdarma! Platí do 31.10.2022

AROMATERAPIE

Aromaterapie

Aromaterapie je druh alternativní medicíny založené na vnímání vůni (esence). Esenciální (éterické) oleje jsou z rostlin získávány nejčastěji parní destilací. Vonné látky obsažené v olejích  pronikají do těla přes dýchací cesty i kůži, pozitivně ovlivňují emoce a napomáhají s chronickými či akutními problémy. Účinky aromaterapie jsou nejen účinné, ale i příjemný doplněk klasických léčebných postupů nejen při relaxaci a masáži.

Esenciální oleje využijete v aromalampě či difuzéru, pro provonění vašeho domova anebo jako příměs masážních olejů či k voňavé koupeli. U nás tyto esenciální oleje můžete zakoupit v balení 10ml nebo 30ml. Vhodné jsou k dalšímu tvoření (svíčky, mýdla,...). 

Vyberte si také z mnoha našich vonných vosků, které  nesou účinky aromaterapie díky esenciálních olejů, které byly při jejich výrobě použity. 

 

Apiterapie

Apiterapie je druh alternativní medicíny díky včelám a jejich produktům. Objevitelem moderní apiterapie je Dr. Philipp Terč.

Včelí vosk v apiterapii - aroma svíček pomáhá dýchacím cestám (mj. i proto, že vosk obsahuje i částečky pylu a propolisu, které se při hoření uvolňují).
Je obecně známo že vůně včelího vosku uvolňuje a navozuje pocit

Cena

65100
165100
Vonný vosk do aromalampy
Akce Tip Výprodej
od 85,50 Kč–24 %
od 65 Kč / ks

Užijte si aromaterapii nebo apiterapii přímo u vás doma!

747/VCE
Esenciální (éterické)  oleje
Tip
od 100 Kč / ks

100% esenciální oleje, klasické i preimum vůně

561/YLA2
2 položek celkem
Zpět do obchodu